#منحرف يا #ساده ؟

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

يَا أَحَدُ

#منحرف يا #ساده ؟
( مسأله اين است..! )

عدم احراز صلاحيت رئيس #دولت #نهم و #دهم براي #انتخابات رياست جمهوري دوازدهم، از 2 حالت خارج نمي باشد و به نظر ما در هر دوحالت #شوراي_محترم_نگهبان بايد کمي بيشتر #دقت مي نمود* و با علم به اين سخن #مقام_معظم_رهبري که: "از شوراي نگهبان هم مي تواند اشتباه صادر گردد"

(البته با #احترام_خاص به #جايگاه #شوراي_نگهبان به عنوان يک #نهاد_انقلابي و #محافظ #قانون_اساسي)

#حالت_اول:
(فرضيه الف)

جريان آقاي #احمدي_نژاد يک #جريان #خطرناک و #ضد_ولايت و #انحرافي بوده که با رسيدن به پست هاي بالاي اجرائي کشور و... اهداف انقلاب را همي به قهقرا مي کشاند.

در اين حالت قابل بيان است که اين جريان مانند ديگر جريانهاي سياسي در کشور داراي 2 #طرفدار #سياسي و #غيرسياسي مي باشد. طرفداران متعصب و داراي گفتمان که براي هميشه پاي اين تفکر به ضورت عقيده اي مي مانند و نيز طرفداران غيرسياسي که بر اساس خدمات و محروميت زدائي در 8سال رياست جمهوري جناب ايشان بدان ملحق شده اند.

در #فرض_اول مي بينيم که: با حذف #احمدي_نژاد از رقابتهاي #رياست_جمهوري، اين #عقده_خطرناک و #سوال_نامفهوم، دربين اين جريان باقي خواهد ماند و اين جريان خطرناک، با حالتي مظلومانه به روند #کارهاي #خودسرانه خود ادامه داده تا دربزنگاه، #انتقام خود را از نظام و برخي نهادها بگيرند.

در اين حالت بايد #رفتار #هوشمندانه #رهبر_فرزانه_انقلاب  در برخورد با #آقايان #فتنه_گر در سال 88 را به خود گوشزد نمود که با #مهلت #هشت #ماهه اي که ايجاد شد فضا و فرصت کافي براي حاميان و طرفداران سياسي و به خصوص غيرسياسي آنان فراهم نموده و #حضرات #فتنه_گر را به گوشه ي انزوا رانده که اگر الان از #حصر هم ردبيايند، تعدادي اندک حامي سياسي از آنها استقبال خواهند نمود.

#حالت_دوم:
(فرضيه ب)

جريان آقاي #احمدي_نژاد يک جريان انقلابي و استکبارستيز بوده و فقط خواسته خود را از احزاب و گروههاي سايسي(اصلاح طلب و اصولگرا) جدا نمايد و در اين بين مانند همه آقايان ديگر که مدعي ولايت مداري اند، اشتباهاتي هم داشته است.

اگر چنين باشد مي توان گفت با #حذف #چکشي اين جريان، ظلمي مشهود بر آنان روا شده و دست خدمتگزاراني را از خدمت به انقلاب و ملت کوتاه نموده اند و همچنين طرفداران اين جريان که کم هم نيستند دلسرد نموده اند و آن فرمايش #مقام_معظم_رهبري براي #حضور_حداکثري و #جذب_حداکثري بر زمين مانده است.

با اين دو فرض از تصميم نهائي شوراي نگهبان نمي دانيم که موضوع دقيقا چيست ان شاألله که حجتي خدا پسندانه در اين کار به نظر ناصحيح، حجتي خدا پسندانه مد نظر بوده است.

والله العالم

??? #کانال #مردمي #نکته_سنج #جويبار
(مجمع جوانان انقلابي جويبار)
????????
?? با #نکته_سنج همراه باشيد:
https://t.me/joinchat/AAAAAEB5dOXFOegkrD2zcQ
????????
@Noktehsanj

نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : شنبه 16 ارديبهشت 1396 ساعت: 23:17
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123