#تحليل

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

یَا إِلَهَ الْأَغْنِیَاءِ

#تحلیل

سال 88 رئیس جمهور منتخب 24 میلیون و فرد دوم 13 میلیون رأی داشت. بعد از 8 سال (درسال 96) همین اتفاق دوباره تکرار گشت. رئیس جمهور منتخب 23 میلیون و فرد دوم 15 میلیون با این تفاوت که دیگاه رئیس جمهور 96 با فرد دوم سال 88 یکی بوده و می توان به نحوی نفر دوم سال 96 را با رئیس جمهور سال 88 در بعضی از ویژگی ها یکسان دانست.

حال اختلاف رأی #احمدی_نژاد با رأی #رئیسی که حدود 9 میلیون نفر می باشد، همان نقطه کور و نقطه ضعف این جریان (اصولگرائی و حزب اللهی) می باشد. این 9 میلیون نفر همان قشر خاکستری کف جامعه اند که نه اصولگرائی می شناسند نه اطلاح طلبی. آنان یک کاریزمائی می خواهند که حول محورش بچرخند و از او انرژی و انگیزه بگیرند.

این ویژگی در این آقایان(جبهه مردمی انقلاب یا همان اصولگرایان) دیده نمی شود، به دلیل مقدس مآبی، خود محوری و خودشیفتگی بیش از اندازه و این جای تعجب برای ما همچنان مانده است که جناب آقای رئیسی چه گونه به این منطق لرزان آقایان اصولگرا تکیه داده و سوار بر موج خودساخته ی احساسات شده تا شاید بتواند جریانی ایجاد نماید.

کاش جناب ایشان نمی آمد و کاش آن مرد می ماند بر مرامش و می آمد تا عالیجنابان لبیرال را برای همیشه به خاکستری نه بیش، تبدیل می نمود.

#کاش...

??? #کانال #مردمی #نکته_سنج #جویبار
(مجمع جوانان انقلابی جویبار)

????????

1?? @Noktehsanj

????????

2?? @Noktehsanj1


نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 8 خرداد 1396 ساعت: 0:06
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123