#جناب_دوقطبي

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

یاخاشع

کانال پشتیبان و جدید نکته سنج:
?? @Noktehsanj1

#جناب_دوقطبی

انتخابات به پایان رسید و پیروز آن هم مشخص گردید و صحت انتخابات نیز تایید شد. حال منصفانه بنگریم به فضای دوقطبی ایجاد شده توط شیخ حسن و یارانش برای گرفتن رأی و 2 صباح ریاست و این که آیا این فضا درست بوده است یا که خیر؟!

فضای دوقطبیِ: آزادی، امنیتی. فضای آزادی از برای روحانی و یارانش و فضای امنیتی جناب رئیسی و هم قطارانش.

نمی دانیم چرا در این مملکت همیشه هرکه می خواهد رأی های خاکستری را به خودش جلب نماید، از کلمه مقدس آزادی استفاده می کند و آن را چنان تنزل می دهد که تنها معنی آزادی حیوانی لحاظ می گردد. جوانها آزاد باشند و هرگونه که بخواهند رفتار نمایند و از ترس یک فضای پلیسی به آن روی می آورند.

روحانی با این تصور که آقای رئیسی چند ده سال به عنوان یک نیروی قضایی بوده و حکم بزن و بگیر می داده، جامعه را از حضور ایشان به وحشت آورده تا بتواند با این حربه پیروز گردد. و یا شاید فراموش نموده که دهه اول و دوم انقلاب چه گونه تفکرات افراطی و به اصطلاح انقلابی ایشان زبان زد خاص و عام بوده است.

در این بین رئیسی محجوب نتوانست آن چنان بر این فضای مصنوعی غلبه نماید و خود را به اثبات رساند.

کاش جنابش می ماند برای سالهای دیگر...

#وحشت

??? #کانال #مردمی #نکته_سنج #جویبار
(مجمع جوانان انقلابی جویبار)

????????
1?? @Noktehsanj
????????
2?? @Noktehsanj1


نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : سه شنبه 16 خرداد 1396 ساعت: 20:41
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123