کلامي چند با شما

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

يا خدا

کلامي چند با شما

سلام به شما که، از هر فرصتي استفاده مي کنيد تا #نکته_سنج رابه ديگران معرفي نماييد.

سلام به شما که، هر لحظه منتظريد تا #نکته_سنج تعطيل گردد يا مديرانش را #منشوري نمايند ويا احيانا #ستاره_دار که بشوند عبرتي براي دگران.

سلام به شما که، گاه گاهي به #نکته_سنج فشار پيامکي و يا فشار تلگرامي وارد مي نماييد.

سلام به شما که، هنوز نتوانستيد به #نکته_سنج اعتماد کنيد.

سلام به شما که، پيش فرض ذهنتان از #نکته_سنج، شناسايي ما مي باشد.

سلام به شما که، مطالب #نکته_سنج را مي پسنديد و تأييد مي کنيد اما همچنان براي همراهي و حمايت از ما ترديد داريد.

سلام به آنهايي که، بيشمار بودند، آمدند ولي عطاي ماندن در #نکته_سنج را به لقايش بخشيدند و به قول امروزي ها، لفت نمودند و ما را ترک کردند.

و سلام ويژه به شما جنابان مسئول محترم که، درمقابل #نکته_سنج موضع گرفته تا درواقع خود را توجيه نمائيد.

آغاز سخن، عارض شويم که ما، اينجا، از ابتداي کار #کانال_نکته_سنج_جويبار، بنا را گذاشتيم بر انتظار اعتماد متقابل از سوي شما مخاطبان خوب، که الحق تا به امروز نيز بسياري همراهان هميشگي #نکته_سنج باوجود نشناختن عوامل گرداننده کانال، #نکته_سنج را تنها نگذاشتند.

بيان اين نکته نيز کاملا ضروري مي باشد که، تنها دليل عدم معرفي ما در  #کانال_نکته_سنج، تضمين ادامه کار #نکته_سنج مي باشد و هيچ دليل ديگري ندارد.

ما در #کانال_نکته_سنج_جويبار، جز حريم انقلاب اسلامي ايران، يعني گفتمان اسلام، امام، مقام معظم رهبري و مردم که چارچوب کار ما هستند، خط قرمزي نخواهيم داشت.
سعي بر نام نياوردن است تا توهيني نيز درکار همي نيايد.

قائل به حزب و دسته و جناح نبوده، هيچ گونه بهره برداري حزبي و سياسي در کار نخواهد بود و درصورت مشاهده هرگونه بهره برداري انتخاباتي به نفع اشخاص، گروهها يا جريان خاص، بُعد مردمي #نکته_سنج خدشه دار گشته و از آن لحظه به بعد هيچ انتظاري از شما براي حمايت از #نکته_سنج نمي رود.

اصولا تنها انتظاري که مي رود اين است که دوستان، نه آنکه #نکته_سنج را چشم بسته تضمين و تبليغ نمايند، بلکه مطالب و محتواي #کانال_نکته_سنج را معرف و مبلغ آن بدانند و اگر حق مي گويد، حمايت و اگر ناحق گفت، نقد نمايند.

#کلام_آخر اينکه #نکته_سنج مطلب پنهاني با مردم، همي نداشته و همه حرف ها و حتي پيامهاي دريافتي را به مرور با مخاطبان خاص و عام خود در ميان خواهد گذاشت...

بابت ارتباط مداوم مخاطبان و همچنين ارسال سوژه، خبر، مطلب و عکس هاي سوژه اي شما همراهان هميشگي  #کانال_نکته_سنج_جويبار، سپاس فراوان #نکته_سنج را پذيرا باشيد.

حق يار همه گان.


??
#کانال_نکته_سنج_جويبار
????????
@Noktehsanj

نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : جمعه 20 اسفند 1395 ساعت: 3:23
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123