يَا إِلَهَنَا

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

يَا إِلَهَنَا

#خط_قرمز

#نگاه_حزبي را براي خود #خط_قرمزي قرار داده ايم تا بهتر و بيشتر بتوانيم از #گرفتاريهاي مادي و معنوي #مردم ياد نموده و ايضاً صريح تر از #مسئولين_عزيز انتقاد بنمائيم. #انتقادي که با #پرسشگري_مطالبانه اي، راه را براي پيوند #مردم و #مسئولين، هموارتر مي نمايد. و اين #عدم #حزب_گرائي و توجه صرف به #گروه_گرائي را از #رهبري_فرزانه_انقلاب آموحته ايم.

احزابي که در #ايران_اسلامي شکل گرفته و بزرگان و سردمداران اين احزاب که به نوعي اين انقلاب را مفسرند، خود در هاله اي از ابهام گرفتارند. #اصولي_هاي_ناکام، خودرا انقلابي تمام عياري مي دانند و غير از خود را، به حساب نمي آورند و آنگونه راه ثواب را درپيش گرفته باشند و اينان #خود را محور مي دانند و واژه هايي چون: #شهادت، #اسلام، #انقلاب، #دفاع_مقدس، #ارزشها و به خصوص #ولايت_فقيه را تفسير به نفع خودشان نموده و حول محور کذايي خود چرخانيده و آن کس که اين گونه فکر ننمايد و مسير آنها را انتخاب نکند، همان انحراف و... خواهد بود.

و #اصلاحي_هاي #وارفته_ي_غرب_گرائي که خود را متمدن و دگرانديش مي پندارند و جاذبه اي حداکثري براي خود پنداشته و قرائت هاي ليبراليستي از دين و ارزشها داشته و البته #نظام و #انقلاب و... را هم براي زنده ماندن خودشان مي خواهند...

دراين بين #مردم و #قشرهاي به اصطلاح #خاکستري را عددي هم به حساب نخواهند آورد و هر هنگامي که ايام، #نزديک_انتخابات مي شود، اين #احزاب_کذايي مي شوند #غمخوار، #دلسوز و #عاشق #مردم و بعد از گذشتن خرشان از پل مراد، مردم را کيلوئي، بلکه گرمي به فروش رسانيده و در پي #قدرت، #شهرت، #شهوت و... خويش #سرگرم مي گردند.

???
#کانال_نکته_سنج_جويبار
????????
@Noktehsanj

نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : چهارشنبه 25 اسفند 1395 ساعت: 3:36
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123